Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Telefonumuz: 0212 432 65 65

Çalışma Saatlerimiz: 08:00 - 22:30

Mail Adresimiz: info@dengenakliyat.com

Whatsapp Destek: 0532 474 30 50


Ucuz Nakliye ile Başınıza Gelebilecekler

Bir çok Nakliye Firması bulunan iş dünyamızda ekonomik açıdan genelde en ucuz nakliye ücreti olan firma seçilir ancak bu durum hatanın asıl başlangıcıdır. Başınıza gelme oranı çok büyük olan riskleri sizler için açıkladık. Eşyalarınız ve taşınmasını istediğiniz herşeye önem veriyor iseniz taşınma işinizi profesyonellere bırakın.

Merdiven Altı Nakliye Risk Raporu

En ucuz evden eve Nakliyatı neden seçmem gerekiyor ?

Taşınma esnasındaki yüksek maaliyetler extra hesapta olmayan pürüzler taşınmanın kendi maaliyeti Taşınmak isteyen müşterileri "ucuz" Nakliye arayışına sokmaktadır. Lakin çok sık yapmadığımız işlem olan ev taşıma bilinçsiz nakliyecilerle kötü tecrübelerle geçebilmektedir.

Nakliye fiyatlarını araştırırken belirli bir piyasanın olduğunu göreceksiniz. Bir Firma size o piyasanın altında fiyat veriyorsa muhakkakki bazı şeylerden ödün verdiği anlamına gelebilir.

En ucuz olsun diye evinize çağırdığınız ve onca zahmetle aldığınız ev eşyalarınız ziyan olabilir.Taşınma günü bürsürü problem yaşayabilirsiniz.Sıklıkla karşılaşılan bir durumdurki en ucuz nakliyeyi tercih eden müşteriler taşınma günü anlaşılan ücretin dışına çıkıldığını nakliyecinin extra ücret talep ettiği çok gez yaşanmıştır.

Ucuz olduğunu Nakliyecinin kendiside bilmektedir.Dolasıyla sizden extara ücret talep ettiğinde kendince haklılık payı varmış gibi talep edicektir. Taşınan müşteride eşyalarını toplamış hazırlanmış taşınmaya hazır ve Gelen Nakliyecinin verdiği fiyatın piyasanın altında olduğunu müşteride bilmektedir.Nakliyeciyi geri göndermektense cüzzide olsa extra ücreti vermektedir.

Yenibosnada Ucuz Nakliyede Etkenler, Karşınıza Çıkabilicekler :

Nakliyecinin Belgesiz olması ( Merdiven Altı )

Nakliye esnasında Ambalaj ve Paketleme Malzemesinin olmayışı

Gelen Personelin Günlük ve Toplama Olması

Montaj ustasının olmayışı ( Tornavida tutan Birinin Yapmaya Çalışması )

Anlaşılan Ücretin Dışına Çıkılması

Onca Zahmetle alınan eşyaların kırılıp çizilmesi

Yukarıda yazılanlar Taşınmak isteyen müşterilerimizin Nakliye firması seçerken en ucuzu değilde hem ucuz hemde daha kaliteli taşınmak için dikkatli olması için yazılmıştır. Nakliye Şirketimiz belki en ucuz olmayabilir ama fiyata göre alıcağınız hizmet kesinlikle hizmet kalitesi olarak "Ucuz" olmayacaktır.

Sadece ucuz ücret için bilinçsiz ve merdiven altı Nakliye Şirketlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Nakliye Fiyatları sayfamıza göz atıp bilgi alabilirsiniz.

Ara
Teklif Al