Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Telefonumuz: 0212 432 65 65

Çalışma Saatlerimiz: 08:00 - 22:30

Mail Adresimiz: info@dengenakliyat.com

Whatsapp Destek: 0532 474 30 50


Yenibosna Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama Hizmetleri

Yenibosna Nakliyat; Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri veren nakliye firmamız uzman ekibi ile ev yada ofis eşyalarınızın korunması için büyük özen gösteriyor. İşini titizlikle yapan profesyonel kadromuz içinde mobilyalarınızın söküm ve montajlama işlerini yapan elemanımız ile eşya güvenliğinizin tüm sorumluluğunu üstleniyoruz.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat Paketleme Ekibimiz

Yenibosna Evden Eve Nakliyat ekibimizin yapmış olduğu paketleme ve ambalajlama işlemi sonrasında eşyalarınızın çizilme ve deforme olma olasılığı riski dahada azalmaktadır.
enibosna Evden Eve Nakliyat Paketleme

Kırmızı patpatla paketlenmiş olan bir salon konsolu. Kalınlığı en üst düzeyde olan patpatlarımızla kırılma çizilme olaylarını ortadan kaldırıyoruz.

enibosna Evden Eve Nakliyat Paketleme

Paketlenme aşamasında olan bir yatak odası şifonyeri.En önemli kalite politikalarımızdan ambalajlama hizmetine müşteri memnuniyetinden fazlasıyla dikkat etmekteyiz.

enibosna Evden Eve Nakliyat Paketleme

Şirketimiz tarafından özel olarak yaptırılan askılı dolap. Giysilerinizin ütüsü dahi bozulmadan karşı tarafa nakli en güvenli ve temiz şekilde gerçekleşecektir.

enibosna Evden Eve Nakliyat Paketleme

Paketlenmiş taşınmaya hazır bir Buzdolabı. Önce patpatla kapatılmış daha sonra komlpe etrafı naylon streçle dönülmüş. Yenibosna Nakliyat ile güvendesiniz .

enibosna Evden Eve Nakliyat Paketleme

Sökülmüş ve paketlenme aşamasında olan Yemek Masası. Uzman kadromuzla birlikte ne montaj işlemleri ne de ambalajlama işlemleri sorun olmaktan çıkıyor.

enibosna Evden Eve Nakliyat Paketleme

Kırmızı patpat atılmış üstüne streç dönülen bir salon Gümüşlük mobilyası. Eşyanıza eşyamız gibi bakıyoruz. Bu yüzden eşyalarınız emin ellerde .

Ara
Teklif Al